An error has happened during application run. See exception log for details. Could not write error message to log. Please use developer mode to see the message.

Firma BENIX, s. r. o. bola založená v roku 1992. Od svojho vzniku prevádzkuje klenotníctva Valentina a Princess, ktoré sa udomácnili v Bratislave aj v historickom centre Prahy. Momentálne sú tu pre vás štyri predajne vo vyhľadávaných nákupných centrách – CENTRAL, Polus City Center, Shopping Palace Bratislava a PALLADIUM Praha.

V našich prevádzkach nájdete najväčší výber unikátnych briliantových šperkov a klenotov z drahokamov a polodrahokamov. Ponúkame tiež kolekcie švajčiarskych hodinárskych značiek TAG Heuer, Longines, TISSOT, Certina a doplnkov svetoznámej značky Montblanc, napr. perá, manžetové gombíky či peňaženky. Nezabúdame ani na fashion hodinky – vyberať si u nás môžete zo značiek Michael Kors, GUESS, Festina a japonskej značky Citizen.

Kvalitu nášho sortimentu zaručujú slovenskí a zahraniční dodávatelia s viac ako 25-ročnými skúsenosťami z oblasti dizajnu a výroby šperkov. Pravidelne sa zúčastňujeme svetových výstav vo Vicenze, Kuala Lumpur, Dubaji a ďalších metropolách, kde sa stretávame s partnermi z brandže a uzatvárame nové kontrakty na nákup najnovších modelov.

Medzi naše aktuálne projekty patrí vybudovanie e-shopu, ktorý umožní zákazníkom nakupovať klenoty z pohodlia domova. Jeho prednosťou je okamžitá dostupnosť produktov, keďže tovar sa nachádza na niektorej z našich štyroch prevádzok s kapacitou viac ako 35 000 kusov šperkov.

Tešíme sa na vašu návštevu v predajniach aj online!

Kde nás nájdete

V našich 3 predajniach v Bratislave sme pripravení poskytnúť vám odborné poradenstvo a záručný aj pozáručný servis.

VALENTINA Polus City Center

Vajnorská 100, 831 04 Bratislava

Po-Ne: 10:00 - 21:00

+421 948 263 000

Klenotníctvo Princess
Shopping Palace Bratislava

Cesta na Senec 2/A, 821 04 Bratislava

Po-Ne: 10:00 - 21:00

+421 910 995 855

Doprava zdarma

Pri nákupe akýchkoľvek šperkov v hodnote nad 30 EUR

Luxusné balenie v cene

V cene každého šperku je aj luxusná darčeková krabička Valentina

Bezpečný nákup

Všetky platby na našej stránke sú zabezpečené podľa najvyšších štandardov

Nájdete nás v 3 predajniach

Príďte si vyskúšať naše šperky aj osobne. Nájdete nás na 3 miestach v Bratislave